Wifi připojení

Popis

Připojením na domácí wifi síť můžete po internetu kontrolovat a řítit teplotu vytápěného prostoru. Stejně tak i všechny ostatní parametry vašeho tepelného čerpadla.
Servisnímu technikovi umožňuje systém podrobně analyzovat a seřídit chod systému. Odpadají hovory s technikem a případné výjezdy. Často lze problémy řešit na dálku.
Sledujete tepelné čerpadlo na internetu v prohlížeči na adrese "vpktc.eu". Ke stroji se přihlašujete číslem stroje a heslem. Nepotřebujete instalovat žádnou aplikaci, vše je na webových stránkách. Stačí Vám libovolný počítač, tablet, telefon s připojením na internet.
Jediné náklady za provoz připojení je již zaplacená vaše domácí wifi síť. Nepotřebujete veřejnou internetovou adresu.

Ukázka

Můžete si vyzkoušet připojení zatím skladového tepelného čerpadla. Na stránce www.vpktc.eu zadejte Číslo stroje „30483“, Heslo „pepik“, Aktuální rok „2020“
Po přihlášení čekáte na první reakci Tč 0 až 60 vteřin, pak proměnné reagují po vteřině, konstanty pomaleji. Na stránce "ovládání" se po načtení dat objeví tabulka s obsahem závislým na instalovaných termostatech. Žádané teploty prostoru lze zadávat přímo z termostatu "Prostorový bezdrátový" a i zde z webu. Platí hodnota, která byla změněna naposledy. Můžete měnit hodnoty nechráněných konstant, pro údaj "ne" zadejte nulu, pro "ano" zadejte jedničku. Změna konstanty proběhne do 3vt, na stránce se to projeví do 15 vt.

Snímek obrazovky

Obrazovka vzdáleného přístupu