Tepelná čerpadla cena
Tepelná čerpadla princip

Tepelné čerpadlo voda-voda

Tepelné čerpadlo voda-voda

24. 1. 2013, 12:41

Tepelné čerpadlo voda-voda se stalo jedním z nejžádanějších tepelných čerpadel. Tepelná čerpadla jsou zařízení, která jsou schopna odebírat tepelnou energii okolnímu prostředí. Při relativně nízké teplotě ji efektivně přečerpají na vyšší teplotu.

Praktické výhody tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla představují celou plejádu praktických výhod. Tepelná čerpadla jsou schopna vytápět celé domy. Dále mohou ohřívat teplou užitkovou vodu a vodu do bazénu. pro toto přečerpání je podstatné dodat tepelným čerpadlům malý podíl elektrické energie. Ta pohání kompresor a spolu s dalšími komponenty zabezpečuje správný chod tepelného čerpadla.

Výrazné úspory tepelných čerpadel

Tepelná čerpadla jsou výrazným úsporným a ekologickým systémem vytápění. Tepelná čerpadla odebírají tepelnou energii s okolního prostředí, ze země, ze vzduchu a z vody. Tato energie se dále předává v kondenzátoru tepelného čerpadla do prostředí s vyšší teplotou. Teplo se tedy v tepelném čerpadle nevytváří, ale pouze transformuje na vyšší teplotu.Dá se tedy jednoznačně tvrdit, že vytápění tepelnými čerpadly je jednou z nejlevnějších alternativ vytápění. Instalace správného typu tepelného čerpadla představuje úsporu energie na vytápění objektu. Dále výrazná úspora z rodinného rozpočtu na ostatní elektrické energie v domácnosti.

Tepelná čerpadla budoucnost vytápění

Tepelná čerpadla jednoznačně představují budoucnost ve vytápění a ohřevu teplé vody pro rodinné domy a jiné komerční objekty. Při realizaci kvalitního tepelného čerpadla získáte také zdroj tepla s několikanásobně vyšší účinností. Bonusem jsou také výhodné sazby na spotřebovanou tepelnou energii v celých domácnostech. Tepelná čerpadla se řadí na první místo v úspoře nákladů.

Výhody tepelných čerpadel voda-voda

Tepelná čerpadla voda-voda představují vynikající technické parametry. Instalují se uvnitř objektu a mají také velice tichý chod. Inteligentní řídící systémy představují světovou špičku. Vysoký energetický efekt to jsou tepelná čerpadla voda-voda. Vysoký topný faktor tepelných čerpadel je staví do popředí zájmu budoucích investorů.

Zobrazení: 78972 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné zprávy