Tepelná čerpadla cena
Tepelná čerpadla princip

Tepelná čerpadla cena

Tepelná čerpadla cena

21. 3. 2012, 15:14

Tepelná čepadla od firmy Spirála představují vysoký komfort vytápění i bezobslužný provoz, který spolehlivě zajistí tepelnou pohodu v každém objektu. Tato čerpadla vynikají nejnižší spotřebou vody, odpadá čištění filtrů, nezanášejí se, teplota vody stačí 3 stupně, nevyžadují žádný servis.

Cena tepelných čerpadel

Základní otázkou pro použití každého tepelného čerpadla je nalezení primárního zdroje energie. Firma SPIRÁLA používá systém voda-voda s odběrem a navracením vody do přírodního oběhu s miními náklady na čerpání. S tepelným čerpadlem Spirála budete nezávislí na cenách energií, jakékoliv zdražování e provozovatele téměř nedotkne a i vlastní provozní náklady představují úsporu energie až 80% nákladů.

Špičková technologie a výkon

Jedná se o čerpadla s jedinečným vstupním uspořádáním, umožňujícím odebírat teplo z minimálního průtoku vody a ani nezáleží na kvalitě této vody. Použitá technologie zahrnuje elektronické vstřikování, řízený výkon scroll kompresorů, komunikaci OpenTherm, řízení otáček dopravního čerpadla primární vody. Takové integrované řízení umožňuje vytápění dvou topných okruhů s různou teplotou a ohřev užitkové vody nezávisle na vytápění.

Čím se Spirála liší od jiných výrobců

Čerpadla této firmy jsou schopna pracovat bez filtrace, pravidelné údržby a servisních prohlídek. Jsou opatřena trubkovými výparníky se systémem ochrany, která je schopna zcela zabránit tvorbě námrazy na trubkách výparníku a řídící jednotka udržuje průtok primární vody podle nastavené teploty ochlazené vody. Jedním z hlavních komponentů jsou právě spirály měďěného drátu na povrchu trubkového výparníku a i vlastní výparník je uložen spirálově pod pláštěm tepelného čerpadla.

Nízká sazba za elektřinu

Když si pořídíte tepelné čerpadlo od firmy Spirála, přidělí rozvodné společnosti každému provozovateli velmi výhodnou dvoutarifní sazbu dodávky elektrické energie, přičemž se nevztahuje jenom ta čerpadlo, ale i na celou domácnost.

Bezpečný provoz

Při provozu tepelného čerpadla od firmy Spirála nehrozí nebezpečí výbuchu, vznícení ani otravy oxidem uhelnatým.

Kde firmu najdete

Firma Tepelná čerpadla Spirála sídlí v Kostomlatech nad Labem, pro zákazníky mají otevřeno od 6.00 do 14.30 hodin, mobil 603288897, www.tepelna-cerpadla-spirala.cz

Zobrazení: 99621 Hodnocení:


diskuze
Počet komentářů: 0

Podobné zprávy
 • Tepelná čerpadla dotace

  21. 8. 2013, 11:45 | Diskuze (0)

  Tepelná čerpadla si pořizujeme stále častěji a víme proč to děláme! Tepelná čerpadla nám totiž přinášejí mnoho výhod v jednom. Investice do tepelného čerpadla se vyplatí hned v několika směrech. Pořiďte si ho také!

 • Tepelná čerpadla ceník

  31. 1. 2013, 12:14 | Diskuze (0)

  Tepelná čerpadla představují rozsáhlý komplex technologií a nejrůznějších značek. Při výběru se investor dostává do nelehké situace výběru a nabídek s různými technickými řešeními a zároveň nejrůznějšími cenovými relacemi.

 • Tepelná čerpadla země-voda

  24. 1. 2013, 12:49 | Diskuze (0)

  Tepelná čerpadla země voda patří k nejúspornějším. Kvalitní tepelná čerpadla země voda se dají pořídit za přijatelnou cenu. Vynikají jednoduchou instalací se snadnou ovladatelností. Dále jsou velice tichá s moderním designem.

 • Tepelná čerpadla – řešení pro budoucnost

  3. 1. 2013, 13:36 | Diskuze (0)

  Klasické zdroje energie pro výrobu tepla a ohřev vody nejsou nevyčerpatelné a navíc se jejich cena neustále zvyšuje. Není tedy divu, že vznikají zařízení, které pracují na jiných principech a hlavně jsou šetrná k životnímu prostředí i naší peněžence.

 • Tepelná čerpadla

  30. 3. 2012, 11:47 | Diskuze (1)

  Teplo domova - to je to, po čem především v tomto období všichni toužíme. Jak příjemný je návrat z venkovní plýskanice, když se vracíme do vyhřátého, útulného bytu. A co si takhle večer užít horkou bublinkovou lázeň - veškerý stres z předešlého dne je rázem pryč.